Kargo ve Teslimat

Türkiye'nin her yerine Satış ve Teslimatı sağlayabilmekteyiz. Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları Raiden Enerji Bilişim Tic. ve San. Ltd. Şti. güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (Sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır.

Hafta içi saat 16:00 e kadar Cumartesi ise yarım gün olacak şekilde vermiş olduğunuz siparişler 1-3 gün içinde işleme alınır.

Vermiş olduğunuz siparişler, siparişin verildiği günden sonraki maksimum 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Sipariş etmiş olduğunuz ürünler resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler (Cumartesi yarım gün) teslim edilebilmektedir.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra kontrol edip hasar/hata gibi durumlar da iletişim kanallarımızdan bizimle irtibata geçerek durumu bildiriniz. En kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz kargo ücretleri tarafımızdan karşılanılarak size tekrar gönderilecektir.

Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimi isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu "Müşteri Hizmetleri" bölümünden veya telefonla bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.